SPOR KOMPLEKSİ TEMİZLİĞİ
DANIŞMAN TEMİNİ
ÇEVRE TEMİZLİĞİ VE KATI ATIK YÖNETİMİ
ÇAĞDAŞ SİTE TEMİZLİĞİ
ÇEVRE TEMİZLİĞİ
FUAR STAND TEMİZLİĞİ
HAVUZ TEMİZLİĞİ
ZEMİN KAPLAMALARININ CİLALANMASI
GEMİ VE YAT TEMİZLİĞİ
PARKE TEMİZLİĞİ
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK
HASTANE TEMİZLİĞİ
BANKA TEMİZLİĞİ
OKUL TEMİZLİĞİ
FABRİKA TEMİZLİĞİ
 
 
altın fiyatları
ÇEVRE TEMİZLİĞİ VE KATI ATIK YÖNETİMİ

Yeşilırmak sosyal hizmetler ; Çevre Temizliği ve Katı Atık Yönetimi faaliyetlerini; çöp toplama, endüstriyel atık, tıbbi atık, moloz toplama, araçlı/araçsız cadde süpürme hizmetleri başlığı altında, çevre gönüllülüğü bilincine uygun biçimde sunmaktadır. 

 Yeşilırmak sosyal hizmetler doğaya olan sosyal sorumluluk bilincini katı atık yönetiminde kullandığı, AB emisyon standartlarına uygun, birçok Avrupa ülkesinde henüz kullanılmaya başlanmış olan Euro 5 (yeşil motor & çevreye zarar veren egzos ve karbon monoksit salınımını minimize eden) araçları ile ispatlamıştır.

Türkiye genelinde çeşitli yerel yönetimler bünyesinde,  Çevre Temizliği ve Atık Yönetimi faaliyetlerini sürdüren yeşilırmak, atık maddelerin dönüşümü ve yeniden ekonomiye kazandırılmasına destek sağlayarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Çevre temizliğini sağlıklı ve çağdaş yaşamın temeli sayan yeşilırmak çevre bilincinin topluma aktarılması yönünde çeşitli sosyal sorumluluklar üstlenmeyi de kendisine görev sayarak faaliyetlerini en etkin biçimde sürdürmektedir. 
Yeşilırmak için iş tanımı yalnız katı atık toplamak değil, çevre ile uyumlu katı atık yönetimidir. 

Yeşilrımak Çevre Temizliği ve Katı Atık Yönetimi; bünyesinde istihdam ettiği özel eğitimli ve çevreye duyarlı motorize ekipleri ile denetim ve geri bildirimlerde daha hızlı ve daha yararlı olabilmenin düşüncesi ile çalışmaktadır
Son güncelleme: 3.3.2012 14:19:19
 
Copyright 2012 Yeşilırmak her hakkı saklıdır. Web tasarım & yazılım: Akdeniz internet